• info@violemaribor.com

Še ena tekma brez zmage v domačem prvenstvu, tokrat na gostovanju v Murski Soboti. V novem (starem) gostujočem sektorju se je zbralo okoli 150 Viol, ograja je bila lepo izpopolnjena z malimi transparenti in udarnim ULTRAS MARIBOR. Samo navijanje je bilo od začetka nekoliko slabše (precej navijačev je v petkovi noči in jutru proslavilo 30. obletnico, uradni dogodek je bil sicer odpovedan), vendar se je tudi to, tekom tekme izboljšalo in v drugem polčasu doseglo tisti pravi nivo. Zraven so spadala tudi tradicionalna skandiranja in napevi, usmerjena proti ostali publiki in predvsem severu. V 30. minuti se izvede mala koreografija s 50. malimi zastavami na katerih sta bila oba motiva za 30. letnico, ki so zraven dveh večjih zastav, dodatno olepšale sektor. V drugem polčasu se ob izenačujočem golu prižge nekaj pirotehnike, prav tako pa v 89. minuti sledi soliden pyroshow v kombinaciji bakelj in dimnih bomb, med katerimi jih nekaj konča tudi na terenu. Po tekmi pozdrav igralcem ob pesmi V ZMAGI AL' PORAZU. V sredo 7.8. ob 20:15, nas čaka nova domača Evropska preizkušnja, v goste nam prihaja norveški Rosenborg.