Viole Maribor | Ultras since 1989

Razpored 4. malonogometnega turnirja SVOBODA VIOLAM

natisni PDF

Opravljen je žreb za 4. tradicionalni turnir SVOBODA VIOLAM. Turnir se bo odvijal na igrišču v Razvanju v soboto 28.maja 2011, s pričetkom ob 10.uri. Ne glede na jutrišnje poslabšanje vremena, bo turnir v vsakem primeru, igra se tudi v Balonu.

Ekipe, ki igrajo prvi po razporedu naprošamo, da naj bodo na kraju dogodka, vsaj pol ure prej, da se primerno ogrejejo, štartnina se poravna pred pričetkom tekmovanja.
 

IZŽREBANE SKUPINE:

  
 1 PUBECI BOOBIES MARIBOR 1960 KONJICE 
 2 KURVE CENTER DEMOLITION GROUP NOVA VAS  MB UNITED  
 3 STYRIA WIDZEW LODZ PTUJ  BETNAVA 
 4 TEZNO MUSTANG  NOVA VAS 2 TARZAN BOYS 
 5 NOVA GARDA

 GARRY BOYS

 MI SMO MB MB BOYS  
      

 

 

Razpored:

1) STYRIA - TEZNO
2) KURVE CENTER – NOVA GARDA
3) DEMOLITION – GARRY BOYS
4) WIDZEW - MUSTANG
5) NOVA VAS – MI SMO MB
6) PTUJ – NOVA VAS 2
7) MB UNITED – MB BOYS
8) BETNAVA – TARZAN BOYS
9) PUBECI – KURVE CENTER
10) NOVA GARDA - STYRIA
11) BOOBIES – DEMOLITION
12) GARRY BOYS - WIDZEW
*13) MARIBOR 1960 – NOVA VAS
14) MI SMO MB - PTUJ
15) KONJICE – MB UNITED
16) MB BOYS - BETNAVA
17) STYRIA - PUBECI
18) TEZNO – NOVA GARDA
19) WIDZEW - BOOBIES
20) MUSTANG – GARRY BOYS
*21) PTUJ – MARIBOR 1960
22) NOVA VAS 2 – MI SMO MB
23) BETNAVA - KONJICE
24) TARZAN – MB BOYS
25) PUBECI - TEZNO
26) KURVE - STYRIA
27) BOOBIES - MUSTANG
28) DEMOLITION - WIDZEW
29) MARIBOR 1960 – NOVA VAS 2
30) NOVA VAS - PTUJ
31) KONJICE - TARZAN
32) MB UNITED - BETNAVA
33) NOVA GARDA - PUBECI
34) TEZNO – KURVE CENTER
35) GARRY BOYS - BOOBIES
36) MUSTANG – DEMOLITION
37) MI SMO MB – MARIBOR 1960
38) NOVA VAS 2 – NOVA VAS
39) MB BOYS - KONJICE
40) TARZAN – MB UNITED

*ekipa MARIBOR 1960 začne igrati šele po 12.uri.


Po skupinah v izločilne boje napredujeta prvouvrščeni ekipi. V primeru da ima več ekip isto število točk, šteje najprej medsebojno srečanje, če tu ni odločitve, šteje gol razlika.

IZLOČILNI BOJI (v primeru neodoločenega rezultata se streljajo devetmetrovke):


(A1): (B2) (1)
(C1): (D2) (2)
(B1): (A2) (3)
(C2): (D1) (4)


POLFINALE
(1) : (2)
(3) : (4)

TEKMA ZA 3. MESTO

FINALE

 
Art Optika
Domov Viole Razpored 4. malonogometnega turnirja SVOBODA VIOLAM

Zadnje novice

Zadnje vsebine

Priljubljene vsebine